Środa, 24 Lipiec 2019r. - Kingi i Krystyny

Punkty zostały w Sitnie

Strona główna » Aktualności » Punkty zostały w Sitnie

Data dodania: 2018-08-21    Autor: DB   


To już trzecia porażka z rzędu podopiecznych trenera Marcina Sirko tym razem wyjazdowym meczu o punkty gospodarze spotkania Potok Sitno pokonał Sokoła Zwierzyniec 3:1.


Powtórzyła się historia z poprzedniego meczu po dobrym początku w pierwszej odsłonie spotkania podopieczni grającego trenera Marcina Sirko obieli prowadzenie. Prowadzenie w meczu 31 min spotkania dla Sokoła gola strzelił Emil Kniaziowski. Ale w drugiej odsłonie spotkania powtórzyła się histria z poprzedniego meczu i do głosu doszli gospodarze spotkania Potok Sitno. W 60 min gry doprowadzili do wyrównaia potkania 1:1. Drugą bramkę, z rzutu karnego gola strzelił Daniel Pyś i bez problemów z 11 metrów pokonał bramkarza Sokoła Zwierzyniec Grzegorza Paczosa. A 90 min spotkania w doliczonym czasie gry po raz trzeci bramkarz Sokoła wyciągał piłkę z siatki. I tym o to sposobem punkty zostały w Sitnie.


Następny mecz o ligowe punkty zostanie rozegrany w Zwierzyncu w dniu 26.08.2018 w Niedziele o godz. 17:00 Sokół Zwierzyniec – Włókniarz Frampol.

Potok Sitno – Sokół Zwierzyniec 3:1 (0:1)


Bramki: Drozdowski (60), Pyś (70-karny), Cieśla (90) - Kniaziowski (31).


Potok: Szopa – Kulas A., Pec, Drozdowski, Kisiel, Kremer (46 Sienkiewicz), Łepak, Sadowski, Kulas K., Pyś, Wodyk (55 Surowiec,78 Cieśla).


Sokół:
Paczos – Jonaczak, Sawa, Sirko, Kusy, Śliwiński, Kapłon, Komorowski G, Shevchuk, Kniaziowski, Komorowski K.


Sędziował:
Mateusz Garbaty.