Środa, 24 Lipiec 2019r. - Kingi i Krystyny

Korona lepsza od Sokoła

Strona główna » Aktualności » Korona lepsza od Sokoła

Data dodania: 2018-08-16    Autor:   


Po raz drugi podopieczni trenera Marcina Sirko doznali porażki w ligowym meczu, tym razem lepsza okazała się Koroną Łaszczów 1:4.


O przyczynę dwóch meczów przegranych wypowiedział się trener zespołu Marcin Sirko –
zbyt duża rotacja i braki kadrowe są w zespole Sokoła. W meczu z Koroną Łaszczów do 70 min gry wyglądało dobrze, ale niestety o sobie dały znać braki w postaci zmian i fizycznie nie daliśmy rady i to się zakończyło porażką w tym meczu. Liczę też na powrót zawodników do kadry zespołu a tak, że na wzmocnienie 3 do 4 zawodników, którzy by chcieli grać w Zwierzyńcu, bo okienko transferowe trwa do końca sierpnia. Co prawda mamy też kilku juniorów, ale to jeszcze nie jest chwila, żeby byli i stanowili o sile zespołu Sokoła. Bo dla nich jest to duży przeskok i inaczej się gra na szczeblu juniorski i inaczej w seniorach. Zdajemy sobie z tego sprawę i postaramy się o uzupełnienie składu i co najważniejsze nie podajemy się gramy do końca. 


Sokół Zwierzyniec – Korona Łaszczów 1:4 (1:1)


Bramki: Kapłon 16 – Huzar 21, 68, Oznański 84, Kołodziejski 90


Sokół: Paczos – Korkosz (60 Bil), Shevchuk, Sirko, Bielec, Kniaziowski, Kapłon, Śliwiński, Kusy, Jonczak, Lachowicz.


Korona: Fedyna – Krawczyk, Stefanik, Kielar, Borowiak, Jamroż (86 Nowosad), Wasyl, Huzar (80 Wojnarski), Gęborys (73 Oznański), Kołodziejski, Mosurets.


Sędzia: Szewczuk